Team

                                                                                                                 
Kelly Lebon - kelly@leerwest.be | 0474 25 73 60                         Charlotte Vanmullem - charlotte@leerwest.be | 0487 66 67 70
Coördinator Huis van het Leren vzw                                             Leerloopbaanbegeleider regio Brugge - Oostende

                                                                                                                                                                               

Mira Vanderplancke - mira@leerwest.be | 0487 66 67 73           Sara Barthier - sara@leerwest.be | 0472 54 06 93
Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk-Roeselare                       Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk - Ieper

                                                                                                           

Dana Balanda - dana@leerwest.be | 0477 82 82 60                  Frieke Alliet - frieke@leerwest.be | 0472 34 18 43
Leerloopbaanbegeleider regio Oostende - Brugge                    Leerloopbaanbegeleider regio Roeselare - contactpersoon Taal-werk-stages

                                                                                       

Femke Neels - femke@leerwest.be                                          Hannah Maddens - hannah@leerwest.be |
Leerloopbaanbegeleider LIO - Ruiselede & Ieper                     Leerloopbaanbegeleider LIO - Brugge