Team

                                                                                                                 
Kelly Lebon - kelly@leerwest.be | 0474 25 73 60                         Charlotte Vanmullem - charlotte@leerwest.be | 0487 66 67 70
Coördinator                                                                                 Leerloopbaanbegeleider regio Brugge - Oostende

                                                                                                                                                                               

Mira Vanderplancke - mira@leerwest.be | 0487 66 67 73           Sara Barthier - sara@leerwest.be | 0472 54 06 93
Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk-Roeselare                       Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk - Ieper
Projectmedewerker SIREE                                                           
Projectmedewerker SIREE 

                                                                                                                                                                             

Dana Balanda - dana@leerwest.be | 0477 82 82 60                  Hannah Maddens - hannah@leerwest.be |         
Leerloopbaanbegeleider regio Oostende - Brugge                   Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk- Roeselare           

                 

Femke Neels - femke@leerwest.be                                          Veerle Zwaenepoel - veerle@leerwest.be
Leerloopbaanbegeleider LIO - Ruiselede & Ieper                      Leerloopbaanbegeleider LIO - Brugge  

                                                                                          

 Frieke Alliet - frieke@leerwest.be | 0472 34 18 43
Projectmedewerker taalvrijwilligerswerk en schakeltrajecten