Team


Kelly Lebon - kelly@leerwest.be | 0474 25 73 60
Coördinator Huis van het Leren vzw

 


Dries Vandamme - dries@leerwest.be | 0477 82 82 60
Leerloopbaanbegeleider regio Brugge-Roeselare

 


Charlotte Vanmullem - charlotte@leerwest.be | 0487 66 67 70
Leerloopbaanbegeleider regio Oostende

 


Mira Vanderplancke - mira@leerwest.be | 0487 66 67 73
Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk-Ieper-Roeselare

 

Ines Ghekiere - ines@leerwest.be | 0472 54 06 93
Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk

 

Dana Balanda - dana@leerwest.be
Stagiaire leerloopbaanbegeleider en administratief medewerker