Team Huis van het Leren

                                                                                                                 
Kelly Lebon - kelly@leerwest.be | 0474 25 73 60                         Charlotte Vanmullem - charlotte@leerwest.be | 0487 66 67 70
Coördinator                                                                                 Leerloopbaanbegeleider regio Brugge - Oostende

                                                                                                                                                                              

Mira Vanderplancke - mira@leerwest.be | 0487 66 67 73           Lise Debaere - lise@leerwest.be | 0472 54 06 93
Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk-Roeselare                      Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk - Ieper
Projectmedewerker SIREE                                                             

                                                                                                                                                                             

Dana Balanda - dana@leerwest.be | 0477 82 82 60                  Lien Cosaert - lien@leerwest.be |  0472 34 18 19       
Leerloopbaanbegeleider regio Oostende - Brugge                   Leerloopbaanbegeleider regio Kortrijk      
                                                                                                Projectmedewerker SIREE    

                                                                                                      

Femke - femke@leerwest.be                                                     Veerle - veerle@leerwest.be
Leerloopbaanbegeleider LIO - Ruiselede & Ieper                      Leerloopbaanbegeleider LIO - Brugge  

                                                                                                      

 Frieke Alliet - frieke@leerwest.be | 0472 34 18 43                      Sofie Boone - sofie.boone@huisvanhetleren.be
Projectmedewerker SIREE en schakeltrajecten                          Projectmedewerker Siree - Projecteleider 3voor1